Nasza Historia

Nasza firma powstała w oparciu o wieloletnie doświedczenie zebrane podczas organizacji wycieczek przy współpracy z największymi operatorami w Europie. Prowadzona jest z pasją, a także wielką chęcią dostarczania niezapomnianych przeżyć wszystkim pasjonatom podróżowania. W trakcie wycieczek mają oni okazję poznać ludzi mieszkających w Hiszpanii, wypróbować lokalną kuchnię, a także nauczyć się wiele o sobie i innych.

Ze względu na ogromną chęć realizowania ciekawych wycieczek i powiązania rodzinne z Polską, założyciel firmy, Jacobo Rey był niezwykle zdeterminowany, by stworzyć specjalną ofertę, dzięki której polskie społeczeństwo będzie miało okazje lepiej poznać Hiszpanię i odkryć jej najwspanialszą stronę.

Szlakjakuba.com jest rezultatem właśnie tych starań. Oferujemy podróż przez bogaty pod kątem duchowym i kulturowym szlak, który jako jeden z dwóch na świecie został wpisany na listę UNESCO.

Drogę Świętego Jakuba pierwszy raz Jacobo pokonał wraz z rodzicami, w wieku 9 lat. Był oczarowany atmosferą panującą na trasie, poznanymi ludźmi, a także zapierajacymi dech w piersiach krajobrazami, które przyszło mu zobaczyć.
Wielu ludzi podziela wrażenia że podróż po szlaku potrafi zmienić ludzkie życie. Wierzymy w to również my, dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się podobnymi przeżyciami wspólnie z nowymi pielgrzymami.

jacobo zalozycel

Nasza międzynarodowa ekipa składa się z Delia Rojas realizuje zadania marketingowe, Barbara Drążkiewicz zajmuje się wszelkimi kontaktami firmy w Polsce, a Konrad Miziołek odpowiada za kwestie administracyjne wewnątrz firmy.

 

Pragniemy dochować należytej staranności podczas przygotowywania i realizowania oferty programów wycieczkowych. Robimy wszystko, aby baza noclegowa, transport, posiłki, a także inne kwestie organizacyjne spełniły Wasze oczekiwania.

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami.

“Buen Camino”, czyli dobrej drogi.