Add to wishlists

Wypoczynek w Vigo – 3 noce – 4 dni

Rozluźnij stopy po pielgrzymce na pięknych galicyjskich plażach nad Oceanem Atlantyckim. Oferta obejmuje prom, aby spędzić dzień na wyspach CIES o to piękny narodowy park. Przy odpowiedniej pogodzie poczujesz się jak na karaibskiej wyspie! O to idealny dodatek do twojej podróży.

Od 1.290
Add to wishlists

PIESZO – O Cebreiro do Santiago – 150 km – 10 dni

Rozpocznij swoje Camino w spektakularnych górach O’Cebreiro!  To grancia między Galicją i Castilla i Leon. Znajdujemy się na Szlaku Francuskim – Camino Francés – jesteśmy w ostatnich górach przed Santiago, 1300 metrów nad poziomem morza, rozpoczynamy naszą pielgrzymkę.  Podczas dwóch etapów piękny górski krajobraz podąży za nami, gdy schodzimy do doliny do miasta Sarria, stąd mamy 5 etapów do Santiago. 

Od 3.797
porto do santiago
Add to wishlists

PIESZO – Porto do Santiago – 248 km – 13 dni

Przejdź oryginalną trasę Szlaku Portugalskiego z Porto do Santiago. Dwa tygodnie pieszo, zaczynając w Porto, odwiedzisz urokliwe miasteczka portugalskie takie jak Barcelos i Ponte de Lima. Następnie dojdziesz do granicy hiszpańsko-portugalskiej w Valença gdzie przejdziesz przez most do Hiszpanii, odtąd, zostało ci tylko 6 etapów do grobu Świętego Jakuba w Santiago de Compostela

Od 5.012
Oferta
Add to wishlists

ROWEREM – Roncesvalles do Santiago – 770 km – 16 dni

Rozpocznij pielgrzymkę do Santiago na Pirenejach! Przejdziesz prawie 800 km przez ważne miasta takie jak Pamplona (znany z wyścigów byków), Logroño (region wina rioja), Burgos (Lista UNESCO), León (piękną Katedrą i Pałac Gaudiego) aż dojedziesz do Santiago de Compostela.
Podczas jazdy na Szlaku Francuskim – Camino Francés de Santiago – odwiedzisz ponad 120 wiosek i niezliczone zabytki.
Ze względu na odległość i trudność na drodze jest to z pewnością opcja tylko dla przygotowanych pielgrzymów.

Od 6.846 6.532