test

  • Rodzaj podrózy

  • Program:

  • Kierunek:

Found 12 Results
Page 1 of 1

GRUPOWE – Valença do Santiago – 120 km – 8 dni


Propozycja dla osób, chcących przejść szlak Portugalski z przewodnikiem! Gwarantujemy doborowe towarzystwo, świetną organizację i zabawę,

valenca do santiago

9 grudnia 2019


PIESZO – Vigo do Santiago – 100 km – 8 dni


Vigo to największe miasto w Galicji nie za to miej urokliwe. Zaczynamy naszą podróż w Portugalii, w mieście Porto, następnie dostaniemy się do miasta Vigo nad Oceanem Atlantyckim. Odtąd rozpoczynamy naszą 5-dniową pielgrzymkę do grobu Świętego Jakuba w Santiago

26 listopada 2019


PIESZO – Sarria do Santiago – 115 km – 8 dni


Sarria to najpopularniejszy punkt startowy na Szlaku Francuskim –  Camino Francés. Program zaczyna się od przelotu do Madrytu, następnego dnia jedziemy na północ do Sarria. Odtąd mamy 5 etapów do Santiago przez małe wioski.

19 listopada 2019


PIESZO – Valença do Santiago – 120 km – 9 dni


Rozpoczynamy naszą pielgrzymkę od granicy Hiszpanii i Portugalii. Lecimy do Porto, następnego dnia docieramy do Valenca małe miasto na Szlaku Portugalskim – Camino Portugués del Interior. Następnego dnia rozpoczynamy naszą 120-kilometrową pielgrzymkę do Santiago w 6 etapów.

Valenca do Santiago

18 listopada 2019


PIESZO – O Cebreiro do Santiago – 150 km – 10 dni


Rozpocznij swoje Camino w spektakularnych górach O’Cebreiro!  To grancia między Galicją i Castilla i Leon. Znajdujemy się na Szlaku Francuskim – Camino Francés – jesteśmy w ostatnich górach przed Santiago, 1300 metrów nad poziomem morza, rozpoczynamy naszą pielgrzymkę.  Podczas dwóch etapów piękny górski krajobraz podąży za nami, gdy schodzimy do doliny do miasta Sarria, stąd mamy 5 etapów do Santiago. 


PIESZO – Porto do Santiago – 248 km – 13 dni


Przejdź oryginalną trasę Szlaku Portugalskiego z Porto do Santiago. Dwa tygodnie pieszo, zaczynając w Porto, odwiedzisz urokliwe miasteczka portugalskie takie jak Barcelos i Ponte de Lima. Następnie dojdziesz do granicy hiszpańsko-portugalskiej w Valença gdzie przejdziesz przez most do Hiszpanii, odtąd, zostało ci tylko 6 etapów do grobu Świętego Jakuba w Santiago de Compostela

porto do santiago

9 listopada 2019


ROWEREM – Roncesvalles do Santiago – 770 km – 16 dni


Rozpocznij pielgrzymkę do Santiago na Pirenejach! Przejdziesz prawie 800 km przez ważne miasta takie jak Pamplona (znany z wyścigów byków), Logroño (region wina rioja), Burgos (Lista UNESCO), León (piękną Katedrą i Pałac Gaudiego) aż dojedziesz do Santiago de Compostela.
Podczas jazdy na Szlaku Francuskim – Camino Francés de Santiago – odwiedzisz ponad 120 wiosek i niezliczone zabytki.
Ze względu na odległość i trudność na drodze jest to z pewnością opcja tylko dla przygotowanych pielgrzymów.

8 listopada 2019


ROWEREM – Porto do Santiago – 248 km – 8 dni


Wyjazd rowerowy z Porto do Santiago de Compostela wzdłuż historycznego Szlaku Portugalskiego (Camino Portugués del Interior).

porto do santiago


PIESZO – Camino de la Costa z Porto – 278 km – 13 dni


Szlak po wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, zachwycą Cię portugalskie plaże, idealny moment na spróbowanie różnych dań rybnych, przekroczysz granicę hiszpańską promem. W Hiszpanii dojdziesz do miasta Baiona i Vigo, ostatnie miasta nad oceanem, następnie dojdziesz do historycznego szlaku Portugalskiego.

Szlak Portugalski COSTA

7 listopada 2019


ROWEREM – Astorga do Santiago – 263 km – 8 dni


Wyazd rowerowy z Astorga do Santiago de Compostela wzdłuż szlaku Francuskiego. Wyjazd dość wymagający z powodu na 2 przełęcze w ciągu naszej jazdy do Santiago, za to będziemy mieć okazję na przepiękne widoki z najwyższego punktu na szlaku francuskim Cruz do Ferro (1.500 metrów).


PIESZO – Leon do Santiago – 322 km – 16 dni


Leon, miasto nazywane perłą północnej Hiszpanii! Wyruszając z tego miasta w 16 dni dotrzesz do Santiago!


GRUPOWE – Sarria do Santiago – 115 km – 8 dni


Wyrusz z naszą grupą z miasteczka Sarria! Zapewniamy świetną zabawę, opiekę polsko-hiszpańskiego przewodnika i moc wrażeń! 🙂

3 listopada 2019


Page 1 of 1