Dziś chcemy was zachęcić do ruszenia szlakiem św. Jakuba aż do Santiago de Compstela. Udowodnimy wam, że może to być jedna z piękniejszych przygód waszego życia, możesz stać się częścią społeczności, której udało się osiągnąć cel ukończenia tej znanej pielgrzymki.

Idealny sposób na poznanie Hiszpańskiej kultury

Camino to szlak, który można pokonać pieszo jak i rowerem, czy też konno. Nasze biuro pozwala ci na rozpoczęcie pielgrzymki w dogodnym miejscu, która następnie zostanie idealnie rozplanowana. Możesz dostosować trasę do swoich możliwości, łącznie z jej długością. Każdego dnia poznasz od kilku do nawet kilkunastu miejscowości, których nigdy byś nie spotkał w trakcie tradycyjnego urlopu. Poznasz mnóstwo ludzi, doznasz niesamowitego doświadczenia i poznasz prawdziwą Hiszpanię.

Piękne widoki

Zdjęcia z Egiptu i Grecji przy tym to nic, przygotuj się na prawdziwą ucztę dla oczu. Camino słynie z przepięknych krajobrazów i widoków, a jedynym turystą jaki wejdzie ci w kadr będzie twój kompan w podróży. Koniec z przepychaniem się i walkę o piękny widok, są one niezmącone tuzinem rozkrzyczanych turystów, tylko ty I rozpościerające się piękno. Obejrzyj sobie zdjęcia z Camino i przekonaj się sam!\

Co mówią inni?

Wielu turystów odnajduje tę podróż jako przemianę duchową jak i test swoich możliwości. Jest to początek czegoś nowego, a po przebytej trasie każdy pielgrzym czuje dumę i satysfakcję. Udowodnij sobie, że jesteś w stanie osiągnąć więcej niż ci się wydaje. Podczas swojej wędrówki na wiele spraw spojrzysz zupełnie inaczej, ponieważ nagle zetkniesz się z zupełnie innym wyzwaniem, będziesz mógł pokonać swoje słabości i zdecydowanie przesunąć barierę wszelkich ograniczeń.

Przygoda na Camino zostanie już na zawsze w twojej pamięci, ponieważ wtedy dojdziesz do zupełnie nowych wniosków i rozważeń, a być może poznasz zupełnie nową stronę swojej osobowości.

Wiele osób mówi, że gdy już raz wejdzie się na Szlak św. Jakuba to już kroczy się nim aż do końca życia. 🙂