Poznaj opinie naszych pielgrzymów

Twoja satysfakcja jest naszym zobowiązaniem. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się naszą wiedzą, pasją, bezpieczeństwem, poznaniem nowych smaków i miejsc wspólnie z Wami!

Dziękujemy naszym pielgrzymom za zaufanie jakim nas obdarzyli oraz pozostawione opinie.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Szlakjakuba.com
Average rating:  
 12 reviews
by Jola Villamaja on Szlakjakuba.com

W imieniu swoim, mojego męża i syna 10 latka chcę raz jeszcze serdecznie podziękować za wspaniałą organizację naszej sierpniowej wyprawy rowerowej Szlakiem św. Jakuba do Santiago de Compostela. Przeżyliśmy przygodę życia. Zmagaliśmy się z upałem, stromymi podjazdami i własnymi słabościami. Podziwiliśmy zapierające dech w piersiach krajobrazy, mijaliśmy urokliwe wioski i miasteczka, poznaliśmy wspaniałych ludzi i pokosztowaliśmy kuchni galicyjskiej. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem perfekcjonizmu i profesjonalizmu przewodnika Jakuba. Jacobo Rey to młody człowiek, Hiszpan świetnie posługujący się językiem polskim. Był wspaniałym kompanem, doradcą i takim naszym Aniołem Stróżem. To on zadbał o to abyśmy się czuli bezpiecznie i komfortowo. Nasza wyprawa była trochę „szyta na miarę” ponieważ po dojechaniu do Grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela postanowiliśmy jeszcze tydzień poleniuchować nad oceanem. Wystarczyło krótkie pytanie e-mailem i otrzymaliśmy ofertę dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach, hotele, wypożyczone rowery, później samochód, rezerwacje na samoloty. O nic nie musieliśmy się martwić wszystkim zajęło się Biuro Cosmomundi z Jacobo Rey na czele.Warunki noclegowe w każdym miejscu były bardzo dobre, jedzenie doskonałe, rowery nowe, spełniające wszystkie wymagania techniczne na takiej trudnej trasie. No i nie sposób raz jeszcze nie wspomnieć o Jakubie, którego serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieje, że jeszcze się spotkamy. Gorąco polecam wyprawę rowerową do Grobu św. Jakuba z Biurem Cosmomundi.

by Izabela on Szlakjakuba.com

Wczoraj wróciłam z Camino. Wyjazd zorganizowany był profesjonalnie. Nasz przewodnik Jakub dostarczał nasze bagaże, doglądał na trasie, pomagał i karmił. Polecam pokoje dwuosobowe- dobry standard z łazienkami. Myślę, że warto zdecydować się na wspólne posiłki- smaczne i duży wybór. Ja już zastanawiam się nad Camino w przyszłym roku- oczywiście ze Szlakiem Jakuba. Polecam.

by Agnieszka Pawłowska on Szlakjakuba.com

Świetna organizacja i niesamowicie pozytywne podejście do grupy 🙂
Gorąco polecam!

by Karolina on Szlakjakuba.com

Super wycieczka! Dosłowienie miesiąc temu byłam na waszym miejscu. Szukałam idealnego camino de Santiago i byłam na różnych stronach, przeglądałam opinie, fora i wiecie co – polecam Wam szlakjakuba.com przede wszystkim tym, którzy chcą jechać w pojedynkę a organizacja na własną rękę was przerosła. Co do organizatorów szlakjakuba.com uważam, że w 101% stanęli na wysokości zadania. Oferta uszyta dla każdego. Mam 24 lata w naszej grupie były osoby w różnym wieku. Każdy dał radę. Jeśli chodzi o noclegi w albergach (mam na myśli osoby, które tak jak ja zdecydują się wybrać opcję z dokwaterowaniem) to należały do bardzo przyjemnych – nowe obiekty, czyste, schludne łazienki. Jeśli mogę coś polecić to warto wykupić także wyżywienie (jasne, że można się stołować w innych miejscach ale moim zdaniem wybrane lokale oraz menu przez organizatora idealnie odzwierciedlają klimat Galicji.

Jeśli chcecie zobaczyć moje camino (zdjęcia/video) zapraszam na stronę: http://carolinakarola.wixsite.com/around-the-world/morecaminomio. Buen camino – z pewnością nie będziecie żałować, a jeśli martwicie się, że nie dacie radę -> jeśli ja dałam Wy też dacie 🙂

by Aleksandra Gola on Szlakjakuba.com

Organizacja wyjazdu powyżej oczekiwań. Polecam!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Kliknij jeśli posiadasz konto na Facebooku, tutaj też nasi pielgrzymi zostawili nam swoje referencje…

Zobacz również zdjęcia z naszych wypraw…