Plecak, doskonale dobrane ubrania, niezbędne kosmetyki, zaplanowana trasa, lista atrakcji do zwiedzenia… czy aby na pewno przygotowałeś wszystko?

Większość z nas lubi planować i przygotowywać się do podróży, jest to moment pełen ekscytacji, kiedy nie możemy się już doczekać nadchodzącej przygody. Na co dzień lubimy improwizować i nie zastanawiamy się za wiele nad dalszymi poczynaniami, jednak wszystko się zmienia przed podróżą. Czujemy się bezpieczniej kiedy  dokładnie zaplanujemy każdy szczegół, tworzymy nawet listy, aby na pewno niczego nie zapomnieć.

Priorytetowe staja się dla nas wygodne buty, krótkie spodenki, ciepła bluza, bielizna, ładowarka do telefonu komórkowego, krem ​​do opalania, zawsze zabierzemy jeszcze coś “na wszelki wypadek”. Brzmi to znajomo, prawa? Chcemy się upewnić, że nic nam nie zabraknie i wygodnie przejdziemy pielgrzymkę, jednak często zapominamy o najważniejszym – ubezpieczeniu, które ma nam zapewnić bezpieczeństwo!

Ubezpieczenie na pielgrzymkę

Wypełniamy nasze walizki różnymi rzeczami “na wszelki wypadek”, jednak nie dopuszczamy nawet takiej myśli, że może nam się przytrafić prawdziwy wypadek. Jeżeli jesteś doświadczonym podróżnikiem, zapewne nigdy nie zapominasz o ubezpieczeniu, jednak wiele osób zaniedbuje tą kwestie i potem musi cierpieć. Z pewnością słyszałeś już o ludziach, którzy popadli w olbrzymie długi, ponieważ muszą spłacić zagraniczną służbę zdrowia. Na pewno nie chcesz dołączyć do tego grona nieszczęśników.

Nie chcemy pozwolić na tak spory błąd, dlatego nasze biuro pomaga w odpowiednim doborze ubezpieczenia, tak aby dopasować je do indywidualnych potrzeb każdego z was. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale odnajdujemy się w sferze ubezpieczeń turystycznych. Nasi klienci mogą się czuć bezpiecznie i pewnie na szlaku. Wyprawa na pielgrzymkę to nie to samo co urlop na Majorce i będą tam potrzebne inne warunki ubezpieczenia.

Odpowiednio dobrane ubezpieczenie

Pomoc medyczna, anulowanie lub przerwanie trasy, zagubienie lub przekierowanie bagażu, opóźnienia w lotach, wypadek w podróży, ochrona prawna. Należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. W każdej z naszych ofert znajduje się odpowiednie ubezpieczenie, jednak zachęcamy również do zdecydowania się na dodatkowe UB. Chroni ono osoby cierpiące na choroby przewlekłe. Zapewnia to pokrycie kosztów leczenia lub wizyt u lekarza w przypadku nasilenia się stanu chorobowego.

Jeśli zamierzasz przejść Camino de Santiago z pewnością nie powinieneś lekceważyć kwestii ubezpieczenia. Od prostych zadrapań lub ran do skręceń, upadków, urazów kości lub mięśni. Nawet jeżeli jesteś młody i silny, niestety nie jesteś zrobiony ze stali i możesz najzwyczajniej w świecie doznać jakiego urazu. Naszym klientom oferujemy pomoc i doradztwo w kwestii ubezpieczeń. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań! 🙂